niedziela, 14 sierpnia 2016

Jak spławić natrętną dziewczynę?

Każdy z nas lubi się podobać, co jednak jeśli nasza wielbicielka zaczyna być męcząca i natrętna? Jak ją spławić? Sprawdź!


Czasem ciężko jest powiedzieć komuś wprost, żeby dał nam spokój, tym bardziej jeśli nie chcemy zranić uczuć tej osoby. Co jednak, jeśli nieodbieranie telefonów i wykręcanie się od spotkań nie pomaga?

Traktuj ją jak przyjaciółkę. Zacznij się jej zwierzać, że podoba Ci się inna dziewczyna i że szukasz porady co powinieneś zrobić. Możesz dodać, że cenisz sobie fakt, iż możecie szczerze porozmawiać jak PRZYJACIELE. Powinna zrozumieć aluzję, że nie ma co liczyć na nic więcej. Jeśli jednak mimo to nie daje Ci spokoju i ma nadzieję, że w końcu ją pokochasz, musisz wyciągnąć cięższe działa.

Ignoruj ją. Nie odbieraj telefonu, nie odpisuj na smsy. Jeśli spotkacie się gdzieś, powiedz, że się spieszysz i nie masz czasu na rozmowę. To ważne, żebyś nie zmiękł i nie zaczął się z nią kontaktować, ponieważ ona tylko na to czeka, poza tym robisz jej w ten sposób nadzieje.

Udawaj, że masz dziewczynę. Jeśli macie się z znajomych na Facebooku i wiesz, że ona śledzi Twój profil, daj jej do zrozumienia, że w Twoim życiu jest ktoś inny. Napisz status, że spędziłeś wieczór w kinie lub restauracji. Możesz poprosić również kogoś znajomego by wysyłał Ci smsy lub dzwonił, gdy dziewczyna jest w pobliżu, jeżeli znacie się np. ze szkoły.

Przyjaciele i rodzina. Jeśli ona zna Twoich najbliższych, powinieneś ich wtajemniczyć w sytuację. W przypadku, gdyby z nimi rozmawiała, muszą wiedzieć, by nie poruszać Twojego tematu w jej obecności. Może ktoś z Twoich znajomych spróbowałby jej zasugerować, że nie jesteś nią zainteresowany?

Zmień numer. Jeśli ona nęka Cię wyłącznie telefonicznie, może warto zmienić numer? Następnym razem bądź ostrożniejszy jeśli chodzi o podawanie swoich namiarów.

Zniechęć ją do siebie. Spotkaj się z nią, ale narzekaj na wszystko. Jeśli idziecie do restauracji, powiedz jej, żeby to ona podjęła decyzję, ale każdą jej propozycję krytykuj. To samo jeśli chodzi o jedzenie. Jeśli wybierzecie się do kina, narzekaj na film. Być może sama dojdzie do wniosku, że jednak nie jesteś taki fajny jak jej się zdawało.

Nadal nic nie pomaga? Poproś siostrę kumpla lub kuzynkę o pomoc. Spotkaj z nią na randkę, zróbcie wspólne zdjęcie. Czasami tylko zobaczenie na własne oczy swojego ,,ukochanego” z inną dziewczyną, może pomóc.

Szczera rozmowa. Jeśli do dziewczyny NIC nie dociera, nie masz innego wyjścia, jak tylko szczerze z nią porozmawiać i powiedzieć wprost, że nic z tego nie będzie.

Źródło tekstu: http://stylowkidlanastolatkow.blogspot.com/ || Źródło zdjęć: Google Grafika

1 komentarz: