wtorek, 2 sierpnia 2016

Zostań mistrzem całowania!

Nie ważne czy pierwszy pocałunek masz dopiero przed sobą, czy już dawno po. Sprawdź, co robić i czego unikać, żeby stać się królową pocałunku!


Przede wszystkim, żeby stać się mistrzem, musisz unikać kilku nawyków, przez które Twoje pocałunki mogą się wydać dziewczynie fatalne.

Gryzienie. Jest różnica między delikatnym skubaniem a gryzieniem. Jeśli nie masz w tym wyczucia, lepiej sobie odpuść. W końcu pocałunek ma sprawiać przyjemność, a nie ból.

Nachalność. Z pewnością nie chciałbyś, żeby dziewczyna namolnie wpychała Ci język do ust. Ona również tego nie lubi. Namiętne pocałunki przeplataj z delikatnymi, tak, żebyście oboje mieli czas na złapanie tchu.

Nieświeży oddech. To jest tak oczywiste, że nawet nie warto się na ten temat dłużej rozpisywać. Dbaj o to nawet jeśli jesteś w związku już od dawna. Jeśli nie masz możliwości, żeby umyć zęby, warto mieć w kieszeni miętówki lub gumę do żucia.

Dziwne dźwięki. Delikatne pomrukiwanie jest okej, ale jeśli zaczniesz głośno jęczeć, mlaskać itp. dziewczyna może się wystraszyć lub poczuć zażenowana, a Ty się ośmieszysz.

Lizanie twarzy. Mało kto lubi po pocałunku mieć oślinioną brodę i cały obszar wokół ust, dlatego lepiej sobie daruj takie akcje.

Bezwład mięśni. Najlepsze pocałunki to takie, w których zaangażowane są obie strony. Jeśli ograniczysz się jedynie do otwarcia ust, możesz być pewny, że będzie to Wasz ostatni pocałunek.


Uwaga! Następne wskazówki pomogą Ci stać się prawdziwym mistrzem pocałunku.
Całuj się powoli. Nigdzie przecież nie musisz się spieszyć. Jeśli to Wasz pierwszy pocałunek, rozpocznij od delikatnych pocałunków i powoli podgrzewaj atmosferę.

Używaj rąk. Przesuwaj delikatnie dłonie po jej plecach, szyi i twarzy. Na pewno jej się spodoba!

Nie stresuj się! Jeśli będziesz poddenerwowany, Twoja dziewczyna to wyczuje. Pocałunek ma sprawiać przyjemność, a nie stresować, dlatego zrelaksuj się i bądź pewny siebie!

Bądź kreatywny. Possij delikatnie jej dolną wargę, zmień kierunek ruchów językiem, pocałuj w czubek nosa. Ważne, żeby ją zaskoczyć! To na pewno jej się spodoba.

Źródło tekstu: http://stylowkidlanastolatkow.blogspot.com/ || Źródło zdjęć: Google Grafika

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz