poniedziałek, 18 lipca 2016

Nietypowe pomysły na randkę! Zabierz ją tam, gdzie jeszcze nie była z żadnym innym!

Chcesz zaskoczyć dziewczynę i zaprosić ją na nietypową randkę, ale brak Ci pomysłu? Zobacz nasze propozycje!

Oglądanie spadających gwiazd. Mamy sierpień, więc to idealny czas na randkę tego typu. Zabierz dziewczynę w miejsce, gdzie niebo jest dobrze widoczne, weź koc i oglądajcie spadające gwiazdy. Możesz nauczyć się wcześniej rozpoznawać kilka gwiazdozbiorów i pokazać je ukochanej. Na pewno jej tym zaimponujesz!

Kolacja. Powiedz jej, że zapraszasz ją do najlepszej restauracji w mieście i… przygotuj ją w domu! Zadbaj o odpowiedni nastrój i przygotuj jej coś pysznego.

Kino letnie. Sprawdź, czy w Twoim mieście nie odbywają się seansy filmowe pod gołym niebem. To świetny pomysł na spędzenie czasu we dwoje w ciepły, letni wieczór.

Sesja zdjęciowa. Jeśli nie wstydzisz się pozować do zdjęć to może być dla Was świetna zabawa i pamiątka na całe życie! Być może któreś z Twoich znajomych pasjonuje się fotografią, a jeśli nie, możesz poszukać sesji zdjęciowych w promocyjnej cenie na stronach typu Grupon lub fotografów, którzy chcą stworzyć portfolio i wykonają zdjęcia za darmo.

Piknik. Pewnie nie raz o tym myślałeś, ale czy zrealizowałeś swój pomysł? Wybierz odpowiednie miejsce – może być park, ogród botaniczny, łąka. Najlepiej nieco na uboczu, aby nikt Wam nie przeszkadzał. Przygotuj coś pysznego, np. tartę z warzywami (najlepiej poproś o pomoc mamę lub siostrę, jeśli nie umiesz gotować), którą można jeść na zimno i coś do picia. Nie zapomnij zabrać również koca, żebyście mieli na czym siedzieć.

Puszczanie lampionu. Zabierz ją wieczorem na otwartą przestrzeń albo nad jezioro (rzekę) i wypuśćcie tam lampion w niebo. Żeby było jeszcze bardziej romantycznie, weź ze sobą marker, żebyście mogli na lampionie napisać Wasze imiona i wspólne marzenia, które chcielibyście razem zrealizować.

Manufaktura cukierków. Jeśli oboje jesteście łasuchami, koniecznie odwiedźcie manufakturę cukierków! (Znajdziecie je w każdym większym mieście w Polsce). Będziecie mogli zobaczyć jak wytwarza się popularne karmelki w różnych smakach i wzorach, a także spróbować tych przepysznych cukierków.

Miejskie atrakcje. Puszczanie baniek mydlanych, festiwal kolorów a może bitwa na poduszki? Sprawdź co oferuje Twoje miasto.

Film w domowym zaciszu. Jeśli nie lubicie chodzić do kina, zorganizujcie seans filmowy w domu! Przygotuj przekąski i coś do picia. Pozostaje tylko pytanie – horror czy komedia?

Macie więcej pomysłów na nietypową randkę? Podzielcie się nimi w komentarzach! :)

Źródło tekstu: http://www.stylowkidlanastolatek.pl || Źródło zdjęć: Google Grafika

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz