sobota, 30 lipca 2016

Miłość czy tylko zauroczenie? Sprawdź, co do niej czujesz!

Dziewczyna wyznała Ci miłość, a Ty nie jesteś pewny co dokładnie do niej czujesz? Przekonaj się!


To zauroczenie jeśli... znacie się mniej niż 3 miesiące. Naukowcy z Montreal's Concordia University odkryli, że nasz mózg, może funkcjonować w stanie zauroczenia (odczuwamy wtedy nieustanną euforię) nie dłużej niż 3 miesiące, dlatego dopiero po tym czasie można mówić o miłości.

To zauroczenie jeśli... masz motyle w brzuchu. Wystarczy, że o niej pomyślisz albo ją zobaczysz i od razu masz motyle w brzuchu? To znaczy, że wciąż jesteś nią zauroczony! Miłość przychodzi później, kiedy nie ma już uczucia motylków, a Ty mimo to czujesz się z tą osobą cudownie i za żadne skarby byś nie chciał być z kimś innym.

To zauroczenie jeśli... ONA nie ma żadnych wad. Miłość przychodzi wtedy, gdy oboje zdajecie sobie sprawę z tego, że nie jesteście idealni, ale mimo to chcecie być razem i pracować nad sobą, by Wasz związek był jeszcze lepszy.

To zauroczenie jeśli... widzieliście się tylko kilka razy Jeśli nie znacie się zbyt długo, a na dodatek widzieliście się kilka razy, to prawdopodobnie jesteście sobą zauroczeni. Żeby kogoś pokochać, trzeba go dobrze poznać. Dopóki siebie odkrywacie i jesteście w stanie pokazywać się drugiej osobie wyłącznie z tej najlepszej strony, ciężko mówić o miłości.

***

To miłość jeśli... znasz jej wady i je akceptujesz. Wiesz, że nie jest idealna, ale stara się być jak najlepsza dla Ciebie i nawet jak jej to nie wychodzi to i tak ją wspierasz.

To miłość jeśli... ufasz jej bezgranicznie. Na zaufanie trzeba sobie zapracować, a bez niego nie ma miłości. Jeśli możecie na sobie na wzajem polegać to znaczy, że przeżyliście już coś razem, a więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że łączy Was prawdziwe uczucie.

To miłość jeśli... macie za sobą ciężkie momenty. Jeśli mimo kłótni, problemów rodzinnych, choroby itp. jesteście ze sobą i się wspieracie to znaczy, że to jest miłość. Trudne chwile pokazują jakie uczucie tak naprawdę łączy dwoje ludzi.

To miłość jeśli... jej szczęście i dobro jest dla Ciebie ważniejsze od Twojego. Jeśli dbacie o siebie na wzajem i staracie się na każdym kroku sprawiać sobie radość, nawet jeśli to wymaga poświęcenia z Waszej strony, to znak, że łączy Was miłość.

Źródło tekstu: http://stylowkidlanastolatkow.blogspot.com/ || Źródło zdjęć: Google Grafika

10 komentarzy:

 1. Bardzo ładnie napisane :D
  No można powiedzieć że ze wszystkim sie zgadzam co tu napisane :)

  grlfashion.blogspot.com
  odzwdzięczam sie za obserwacje :D

  OdpowiedzUsuń
 2. To takie prawdziwe :)
  I zdjęcie z filmu "Pamiętnik" <3
  Zapraszam do mnie - KLIK :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawy i prawdziwy post :) Czekam na więcej takich i obserwuję! :)

  pospolitaola.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ach, jak dobrze, że już wiem, że jestem zakochana :D
  >FOXYDIET<

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja ze swoim chłopakiem jestem 4 lata - to już miłość ;)

  www.turqusowa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Pięknie napisane!

  Zapraszam na nowy post! Jeśli Ci się spodoba - skomentuj lub zaobserwuj, by być na bieżąco! :)
  >> ALEXANDRAK-BLOG.BLOGSPOT.COM <<  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny wpis! ZAPRASZAM DO MNIE:
  http://dominikamarciniak.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo fajnie napisany tekst:) Oczywiście każdy przypadek jest inny i nie można niczego generalizować, ale myślę, że wielu osobom bardzo się przydadzą takie wskazówki ;)

  OdpowiedzUsuń