wtorek, 2 sierpnia 2016

Trening z kumplem - za i przeciw

Zastanawiasz się, czy zacząć ćwiczyć razem ze swoim kumplem? Sprawdź, czy to na pewno dobry pomysł!


ZA. Trenowanie z kumplem, to świetna okazja, żeby spędzić trochę czasu razem i połączyć przyjemne z pożytecznym. Dzięki temu będziecie mogli jednocześnie ćwiczyć i pogadać, a czas spędzony na siłowni minie Wam szybciej.

PRZECIW. Jeśli jesteście w podobnej formie – wszystko gra. Gorzej, jeśli jeden z Was jest w lepszej kondycji. Nie dość, że ciężko będzie Wam razem ćwiczyć, to jeszcze w przypadku słabszego z Was mogą pojawić się kompleksy, a nawet całkowita rezygnacja z ćwiczeń.


ZA. Możecie się wzajemnie motywować – nawet jeśli jedno nie bardzo będzie miało ochotę wyjść z domu, zrobi to, choćby po to, żeby nie wystawiać drugiego do wiatru.

PRZECIW. Jeśli Twój kumpel jest z natury leniwy, może się okazać, że zamiast zmotywować Cię do treningów, przyczyni się do tego, że zupełnie z nich zrezygnujesz. Zanim zaproponujesz wspólne ćwiczenia, upewnij się, że obie jesteście równie mocno zmotywowani.

ZA. Możecie zaoszczędzić. Wiele siłowni robi promocje, aby przyciągnąć klientów i daje zniżki na karnety w zamian za przyprowadzenie drugiej osoby.

Źródło tekstu: http://stylowkidlanastolatkow.blogspot.com/ || Źródło zdjęć: http://weheartit.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz