wtorek, 16 sierpnia 2016

Problemy z erekcją - co robić?

Skąd wynikają problemy z erekcją i jak sobie z nimi radzić? Sprawdź!


Skąd się biorą problemy z erekcją? W młodym wieku najczęściej przyczyną problemów jest stres. Bardzo łatwo wpaść wtedy w błędne koło - strach przed problemami ze wzwodem, sprawia, że się one potęgują. Jeśli dodatkowo nie możemy liczyć na wsparcie i wyrozumiałość ze strony partnerki, może to doprowadzić do pogłębienia się problemu. Niska samoocena, kompleksy i problemy osobiste również mogą powodować trudności z erekcją.

Inne przyczyny:
- Zmęczenie i osłabienie organizmu (np. podczas przeziębienia);
- Niedostateczna ilość snu;
- Nadmierne spożywanie alkoholu, palenie papierosów, zażywanie narkotyków;
- Leki (np. obniżające ciśnienie, leki na chorobę wrzodową żołądka, chemioterapia, a także większość leków przeciwdepresyjnych);
- Urazy rdzenia kręgowego i miednicy.

Leczenie problemów ze wzwodem. Jeśli problem siedzi w Twojej głowie, musisz uzbroić się w cierpliwość. Stopniowo oswajaj się z partnerką i pamiętaj, żeby się nigdzie nie śpieszyć. Możesz też spróbować przez kilka kolejnych kontaktów zażywać leki poprawiające jakość erekcji. Dodadzą Ci one pewności siebie, co ma kluczowe znaczenie w przypadku zaburzeń na tle psychologicznym. Receptę przepisze Ci lekarz rodzinny.

Wypróbuj naturalne afrodyzjaki. Są to między innymi: owoce (truskawki, awokado), przyprawy (cynamon, imbir, kardamon), czekolada, szparagi, kawior, czy owoce morza.

Kiedy należy udać się do lekarza? Jeśli problem staje się przewlekły, a Ty nie możesz osiągnąć wzwodu w ponad 75% przypadków (7/10 prób), to powinieneś udać się do lekarza. Pamiętaj, że to nie wstyd, a im szybciej zaczniesz działać, tym szybciej pozbędziesz się problemu. Jeśli problem leży w Twojej psychice, udaj się do psychoterapeuty (sam lub z partnerką). W innych przypadkach zacznij od wizyty u lekarza rodzinnego.

Źródło tekstu: http://stylowkidlanastolatkow.blogspot.com/ || Źródło zdjęć: Google Grafika

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz