poniedziałek, 29 sierpnia 2016

Jak stać się mistrzem podrywu?

Na widok pięknej dziewczyny miękną Ci nogi i nie wiesz co powiedzieć? Sprawdź jak stać się mistrzem podrywu, a żadna Ci się nie oprze!


Bądź odważny. Jeśli będziesz bał się wykonać pierwszy krok i zacząć rozmowę, nic z tego nie będzie. Nie musisz od razu wyznawać dziewczynie miłości, najważniejsze to się przemóc i do niej podejść. Jesteś nieśmiały? Poćwicz na obcych ludziach! Podejdź do kogoś i zapytaj o godzinę. Najlepiej jeśli będziesz miał na ręce zegarek. Jeśli ktoś zagada Cię o to – możesz wyjaśnić, że pracujesz nad pewnością siebie lub odpowiedzieć, że jest zepsuty. Najważniejsze, żebyś się odważył i pokonał strach, który siedzi wyłącznie w Twojej głowie.

Ćwicz. Zapytanie o godzinę emerytki lub chłopaka w Twoim wieku, to żaden problem? W takim razie spróbuj z jakąś ślicznotką spotkaną na przystanku. Zapytaj jak dojechać w jakieś miejsce i spróbuj jak najdłużej podtrzymać tę rozmowę. A może jedzie w tym samym kierunku? Nie obawiaj się, przecież prawdopodobnie już nigdy się nie zobaczycie. Pamiętaj, że trening czyni mistrza, więc im więcej przeżyjesz takich sytuacji, tym lepiej.

Uśmiechaj się. Być może wyda Ci się to dziwne, ale każdy odwzajemniony uśmiech doda Ci pewności siebie. Poza tym zawsze jest szansa, że jakaś dziewczyna zachęcona Twoim uśmiechem, da Ci jakiś sygnał, że chciałaby Cię poznać.

Nie poddawaj się. Wymarzona osoba mówi Ci, że nie jest Tobą zainteresowana? Olej to! Na świecie żyje tyle fajnych osób, że nie warto przejmować się tą jedną.

Bądź pewny siebie! Dziewczyny uwielbiają facetów, którzy wiedzą czego chcą, dlatego pewność siebie bardzo je pociąga. Uważaj jednak, żeby nie przesadzić i nie być odbieranym jako osoba arogancka.

Zawsze dobrze wyglądaj. Dziewczyny lubią zadbanych chłopaków, dlatego warto poświęcić chwilę na wybranie odpowiedniego stroju przed wyjściem z domu.

Obserwuj. Nie wszystkie dziewczyny lubią być podrywane. Są również takie, które same wolą przejmować inicjatywę. Skąd w takim razie wiedzieć z jakim typem dziewczyny masz do czynienia? Poobserwuj ją! Wyślij jej sygnał, że jesteś nią zainteresowany i zobacz co się stanie. Jeśli nie wyjdzie z inicjatywą, przejdź do ,,ataku”.

Flirtuj. Żeby stać się mistrzem podrywu, musisz być również mistrzem flirtowania. Drażnij się z nią, patrz głęboko w oczy podczas rozmowy, powiedz jakiś komplement, dotknij ją przez przypadek.

Bądź dobrym rozmówcą. Przygotuj sobie kilka sprawdzonych tematów dla nowo poznanych osób, tak, żeby nigdy strach przed krępującą ciszą nie stopował Cię i zniechęcał do rozpoczęcia rozmowy.

Zbliż się do niej. Według badań granica przestrzeni osobistej wynosi 50 cm. Bliżej dopuszczamy do siebie tylko osoby zaprzyjaźnione oraz bliskie, dlatego zrób wszystko, aby przekroczyć tę granicę, ale nic na siłę! Podczas rozmowy pochyl się w jej stronę i ścisz ton głosu, tak aby ona musiała się do Ciebie zbliżyć, by dobrze Cię słyszeć. W ten sposób podświadomie dasz jej do zrozumienia, że jesteś jej bliski.

Źródło tekstu: http://www.stylowkidlanastolatek.pl/ || Źródło zdjęć: Google Grafika

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz