niedziela, 7 sierpnia 2016

Jak do niej zagadać?

Podoba Ci się od dłuższego czasu ale nie wiesz jak rozpocząć z nią rozmowę? Sprawdź nasze wskazówki!


Znacie się ze szkoły:

Poproś ją o pomoc. Spytaj ją czy nie wytłumaczyłaby Ci zadania z matmy albo czy mogłaby Ci pożyczyć notatki. Nie jest orłem z przedmiotów ścisłych? To zaproponuj jej korepetycje przed testem.

Zorganizuj w domu klasowego grilla lub domówkę. Jeśli masz duży dom lub działkę (albo Twój kumpel ma), zorganizuj w weekend spotkanie, na które zaprosisz znajomych z klasy. Poza murami szkoły, łatwiej będzie Ci zacząć z nią rozmowę.

Znacie się z innego miejsca:

Spytaj ją o pasje. Jeśli znacie się z zajęć pozaszkolnych to masz świetny pretekst to rozpoczęcia rozmowy. Spytaj ją czy od dawna się tym interesuje, bo ma naprawdę wielki talent. To powinno ją zachęcić do rozmowy i to bardzo długiej, bo większość ludzi lubi o sobie opowiadać.

Skomplementuj ją. Każdy przecież lubi być doceniony. Tylko nie bądź zbyt nachalny. Komentarz dotyczący fryzury czy ubioru będzie jak najbardziej w porządku.

Spytaj ją bliznę lub tatuaż. Jeśli ma na ciele jakąś ,,dziarę” lub znamię to jest to idealny pretekst do rozpoczęcia rozmowy.

Widzisz ją po raz pierwszy:

W sklepie z ubraniami. Spytaj ją czy mogłaby Ci pomóc i podpowiedzieć, co powinieneś kupić siostrze na urodziny (nawet jeśli nie masz siostry). Jeśli nie lubisz naginać prawdy, to zapytaj o kuzynkę, albo chrześniaczkę Twojej mamy, mniejsza o to! Dziewczyny lubią pomagać innym, więc powinno się udać.

Na imprezie. Wyczaiłeś niezłą laskę na domówce? Spytaj skąd się zna z organizatorem imprezy.

W księgarni lub bibliotece.
Czyta książkę? Spytaj czy ją poleca. Możesz też zapytać czy pokazałaby Ci gdzie znajduje się konkretny dział z książkami, np. Science Fiction. Być może interesuje się akurat tą tematyką i będziecie mogli porozmawiać na ten temat.

W tramwaju. Tutaj musisz wykazać się odwagą. Masz na to tylko kilka minut, a potem albo Ty, albo ona wysiądziecie i prawdopodobnie nigdy się już nie zobaczycie. Możesz spróbować złapać jej wzrok i uśmiechnąć się do niej lub po prostu.. podejść! Tak! Podejść i spytać czy nie miałaby ochoty iść z Tobą na kawę. Nie musisz mówić, że Ci się spodobała, ale możesz. W najgorszym wypadku Ci odmówi, a Ty wysiądziesz na następnym przystanku.

Tego nigdy NIE mów:

#1 Przypominasz mi moją przyszłą dziewczynę.

#2 Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia? A może powinienem przejść obok Ciebie jeszcze raz?

#3 – Zmęczona?
– A czym?
– Cały dzień chodziłaś mi po głowie.

Zagadując do dziewczyny przede wszystkim bądź sobą. Rzucając jakieś pseudo zabawne teksty możesz się tylko ośmieszyć, a tego przecież nie chcesz.

Źródło tekstu: http://stylowkidlanastolatkow.blogspot.com/ || Źródło zdjęć: Google Grafika

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz