piątek, 5 sierpnia 2016

Co Twój kolor oczu mówi o Tobie?

Sprawdź co oznacza niebieski, zielony, szary i brązowy kolor oczu!


Niebieskie. Kolor ten charakteryzuje osoby bardzo wytrwałe, a zarazem sentymentalne, łatwo ulegające nastrojom, ale pozytywnie nastawione do świata. Osoby o tym kolorze oczu byt często zmieniają zdanie i denerwują się, gdy inni obalają ich argumenty. Jednocześnie mają wielkie, wspaniałe serce dla ludzi i potrafią zrozumieć zarówno swoich przyjaciół, jak i wrogów.

Zielone. Osoby te potrafią w trzeźwy sposób ocenić swoje własne możliwości, ale jednocześnie nie brakuje im wyobraźni. Lubią szaleństwa i ekstrawagancje, są w miarę przyjacielskie. Mają silną wolę i są nieustępliwe co sprawia, że zjednują sobie zarówno zwolenników, jak i przeciwników. Często chorują.

Szare. Samotnicy. Potrafią przepaść gdzieś na całe dnie, chodzą własnymi ścieżkami, często przytłaczają ich tłumy. Lubią ruch, nie przeraża ich nadmiar pracy, szybko nudzą ich rutynowe zajęcia, nie znoszą krętactwa i chamstwa. Jeśli już kochają to na 100% – całym sercem i ciałem.

Brązowe. Osoby te, to indywidualiści i zwykle trzymają się swoich zasad. Mają znamiona prawdziwego przywódcy, lubią gdy inni ich słuchają i niechętnie podporządkowują się cudzym poleceniom. Są uczciwe, aktywne, przebojowe i przekorne.

Źródło zdjęć: http://weheartit.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz