poniedziałek, 25 lipca 2016

Co mówi o Tobie miesiąc, w którym się urodziłeś

Sprawdź, co miesiąc, w którym się urodziłeś, mówi o Tobie i Twoim życiu!
Styczeń. Osoby urodzone w pierwszym miesiącu roku są zazwyczaj chorowite i często są meteopatami (silnie reagują na zmiany pogody, np. boli ich głowa). Nie boją się wyrażać własnego zdania i są niezależne. Zodiakalne Koziorożce (urodzeni do 19.01) lubią mieć wszystko zaplanowane i konsekwentnie dążą do celu. Z kolei zodiakalne Wodniki (urodzeni po 19.01) to osoby zdolne, ciekawe świata, ale za to niezbyt solidne. Często sprawiają problemy w szkole.

Luty. Chłopcy, którzy urodzili się w lutym mają duży temperament – są wybuchowi, często się kłócą i mają problem, żeby usiedzieć w jednym miejscu. Chłopaki urodzeni w lutym zmieniają dziewczyny jak rękawiczki. Są podatni na alergie pokarmowe i często mają problemy z zasypianiem. Zodiakalne Ryby (urodzeni po 19.02) często łapią psychiczne doły i miewają okresy buntu, ciężko jest im też wyleczyć się z nieszczęśliwej miłości. Mają pociąg do używek. W lutym rodzi się dużo artystów!

Marzec. Osoby urodzone w marcu mają często problemy z układem krążenia i metabolizmem, co może być przyczyną problemów z wagą. Jeśli jesteś zodiakalnym Baranem (urodziłeś się 20.03 lub później), to zapewne masz trudny charakter i jesteś bardzo uparty. Jesteś towarzyski i lubisz być w centrum zainteresowania. Łatwo Cię zranić, choć nie pokazujesz tego po sobie i nawet jeśli wybaczasz, to nie zapominasz. Masz imprezowy charakter i często najpierw mówisz, a potem myślisz. Nie masz jednak problemu z wyciągnięciem ręki na zgodę jako pierwszy, szczególnie wobec rodziców.

Kwiecień. Chłopcy, którzy urodzili się w kwietniu są silniejsi psychicznie od swoich rówieśników i lubią rządzić, dlatego w przyszłości, mają szansę na objęcie kierowniczego stanowiska. Nikomu źle nie życzą, ani niczego nie zazdroszczą. Wierzą w to, że karma wraca, dlatego starają się nie robić nikomu żadnych przykrości. Zodiakalne Byki (urodzeni 19.04 i później) domagają się markowych ubrań i wysokiego kieszonkowego. Lubią kolekcjonować gadżety. Mają wiele adoratorek, którym nierzadko łamią serce.

Maj. Osoby urodzone w tym miesiącu to życiowi szczęściarze. Są optymistami i często otrzymują prezenty od losu, choć wcale nie muszą się o to starać. Mają jednak problem z oszczędzaniem i utrzymaniem przy sobie pieniędzy. Bliźnięta (urodzeni po 20.05) mają wielu przyjaciół, z którym non stop rozmawiają przez telefon i imprezują. Są niepunktualni. Łapią czasami doły, przez które nie chce im się wyjść z pokoju. Długo nie mogą znaleźć dla siebie pomysłu na życie i nie dążą do formalizacji związku.

Czerwiec.
Zodiakalne Raki (osoby urodzone 21.06 lub później) mają konfliktowy charakter i często się obrażają. Szybko się zakochują, a potem długo leczą złamane serce. Mają wahania nastrojów – radość i rozpacz naprzemiennie, szczególnie w momencie dojrzewania, gdy buzują w nich hormony. Nie lubisz podejmować sam decyzji i często zrzucasz tę odpowiedzialność na kogoś innego. Wobec partnerek jesteś opiekuńczy.

Lipiec. Chłopaki urodzeni w lipcu często osiągają duże sukcesy zawodowe. Jeśli jesteś zodiakalnym Lwem to na pewno często blokujesz łazienkę, żeby zrobić idealną fryzurę i często nie masz się w co ubrać.  Lubisz mieć markowe rzeczy. Nie masz problemów z nauką, a w przyszłości z łatwością znajdziesz pracę. Wiesz, czego chcesz i z uporem realizujesz postawione sobie cele. Jesteś pewny siebie.

Sierpień. Lepiej Ci się uczy i pracuje w nocy, za to w ciągu dnia najchętniej byś spał. Potrafisz imprezować do białego rana. Zodiakalne Panny (chłopcy urodzeni 22.08 – 21.09) sprawiają kłopoty i często wpadają w złe towarzystwo. Mają problemy z koncentracją, co może być przyczyną kłopotów w szkole. Są jednak systematyczni i zdeterminowani, dlatego jeśli sobie coś postanowią, to nie odpuszczą dopóki tego nie osiągną. Panny są bardzo życzliwe, a dla swoich najbliższych zrobiliby wszystko.

Wrzesień. Osoby urodzone we wrześniu mają wysoką odporność i szybko dochodzą do siebie po przeziębieniu. Mają 100 pomysłów na siebie, dlatego co miesiąc odkrywają u siebie nową pasję (często wymagającą zakupu drogiego sprzętu lub akcesoriów). Łatwo ich zranić. Mają duży dar przekonywania.

Październik. Często miewasz stany depresyjne, i jesteś pesymistą, a Twoje ulubione słowo to ,,nie”. Lubisz ruch i jesteś w dobrej formie fizycznej. Zawsze chcesz postawić na swoim i nie lubisz odpuszczać. W szkole idzie Ci dobrze, dzięki temu, że potrafisz być systematyczny. Z Tobą nie można się nudzić.

Listopad. Chłopcy urodzeni w listopadzie zazwyczaj nie są zadowoloni ze swojego życia i mają skłonność do popadania w melancholię. W szkole idzie Ci bardzo dobrze, a nauczyciele Cię uwielbiają. Masz dużo znajomych, ponieważ wszyscy Cię lubią i wiele osób przychodzi do Ciebie po poradę. Ciągle gdzieś Cię nosi, dlatego w domu jesteś raczej gościem. Z drugiej strony, jak już jesteś w domu, to najchętniej zaszyłbyś się w swoim pokoju przed komputerem i zamknął drzwi na klucz.

Grudzień. Często miewasz zaburzenia snu. Statystycznie w grudniu rodzi się najwięcej stomatologów.  Szybko się denerwujesz i łatwo Cię wyprowadzić z równowagi. Bardzo ciężko nakłonić Cię do zmiany zdania. Bardzo nie lubisz, gdy coś idzie nie po Twojej myśli.

W którym miesiącu się urodziliście?

Źródło tekstu: http://kobieta.onet.pl || Źródło zdjęć: Google Grafika

13 komentarzy:

 1. Opis września zgadza się u mnie w większości ( może oprócz pasji :P ), a u Pauliny w 100% :)
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie, Paputeq 
   
    


   

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja jestem z listopada i w połowie mi się zgadza :D
  Zapraszam do mnie - KLIK :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem z czerwca i w 100% się ze mną zgadza ten opis! Nie lubię podejmować decyzji i jestem obrażalska ;P

  Pozdrawiam Mój blog

  OdpowiedzUsuń
 5. Trochę nie zgadzam się z tym co mówi o mnie mój miesiąc urodzenia, gdyż jestem rannym ptaszkiem i wcale nie myślę o spaniu w trakcie dnia :)

  Jeśli możesz kliknij w linki w najnowszym poście, dzięki ;*

  OdpowiedzUsuń
 6. Ooo zgadzam się z tym co mówi o mnie mój miesiąc urodzenia :D ciekawe

  http://natquaaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie do końca się zgadzam z tym co mówi o mnie mój miesiąc, większość się niestety u mnie nie zgadza.

  Pozdrawiam ♥
  http://princessdooomiii.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. jestem z czerwca i czesc z tego co napisales faktycznie sie zgadza :D
  moze wspolna obserwacja? daj znac;3

  za wszystko się odwdzięczam, odpowiadam na kazda obserwacje ;3JUST EMSi

  OdpowiedzUsuń
 9. Heh. No tak. Kwiecień się zgadza. W 100% :D
  Monika z by-monique.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetnie wszystko co przeczytałam to jak ja ! Bardzo się ciesze ze dajecie takie realne horoskopy . Polecam wszystkim stylowkidlanastolatek to tez fajna strona . Ja jestem z marca i wszystko dosłownie do mnie pasuje

  OdpowiedzUsuń
 11. Świetnie wszystko co przeczytałam to jak ja ! Bardzo się ciesze ze dajecie takie realne horoskopy . Polecam wszystkim stylowkidlanastolatek to tez fajna strona . Ja jestem z marca i wszystko dosłownie do mnie pasuje

  OdpowiedzUsuń